Nowoczesne stacje transformatorowe - Stacje transformatorowe
323
post-template-default,single,single-post,postid-323,single-format-standard,bridge-core-3.1.3,qi-blocks-1.2.5,qodef-gutenberg--no-touch,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.7,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16508
 

Nowoczesne stacje transformatorowe

Nowoczesne stacje transformatorowe

Nowoczesne stacje transformatorowe

Nowoczesna stacja transformatorowa od Elektrobud S. A.

Nowoczesna stacja transformatorowa ICZ-E, która jest ekologiczna i w pełni bezpieczna dla pracowników i przedsiębiorstwa, została zaprojektowana, opatentowana i wyprodukowana przez firmę Elektrobud S. A.  Nowoczesna stacja transformatorowa ICZ-E to urządzenie, stanowiące  alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań, których budowa i eksploatacja najczęściej wymaga większych nakładów finansowych.

Wzrost cen energii, który możemy zaobserwować na przestrzeni lat, powoduje, że zakłady produkcyjne i centra handlowe poszukują nowych rozwiązań, które będą miały realny wpływ na ograniczenie funduszy, potrzebnych do uregulowania należności za zużytą energię. Można zauważyć, że przedsiębiorcy coraz częściej stawiają na  odnawialne źródła energii i szukają różnych innych rozwiązań, które stanowiłyby alternatywę dla tradycyjnych stacji transformatorowych.  Tradycyjną stację transformatorową umieszcza się na granicy działki budowlanej i podłącza kablami średniego napięcia do sieci energetycznej. Z tego miejsca prąd dostarczany jest do końcowego odbiorcy kablami niskiego napięcia. Niestety osoby, które zdecydują się na takie rozwiązanie, muszą liczyć się z koniecznością zakupu kosztownych miedzianych kabli niskiego napięcia.

Nowoczesne stacje transformatorowe partnerem sukcesu

Przedsiębiorcy, którzy decydują się na rozpoczęcie nowej inwestycji, najczęściej stawiają na tradycyjne rozwiązania, które bardzo często okazują się przestarzałe i mogą po jakimś czasie wymagać napraw. Każdy, stojący przed inwestycją, zarówno w duże, jak i mniejsze obiekty budowlane, powinien poszukać rozwiązań, które pozwolą na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Niższe koszty zużycia energii przynoszą przedsiębiorstwu realne zyski, ponieważ potrzeba dużo energii, by zasilić duży obiekt, a ta kosztuje przedsiębiorców coraz więcej. Między innymi dlatego przed rozpoczęciem planowania inwestycji warto zapoznać się z różnicami kosztów budowy nowoczesnej stacji transformatorowych oraz jej eksploatacji. Fundusze, które przeznaczone są na instalację elektryczną inwestycji, można obniżyć w zasadzie już początkowym etapie projektowania jej zakresu i samej budowy. Nowoczesne stacje transformatorowe ICZ-E, które w swojej ofercie posiada Elektrobud S. A., umożliwiają zastosowanie rozwiązań, które  faktycznie zmniejszają zużycie energii elektrycznej, o czym można przekonać się już na samym początku jej użytkowania.

Oferta Elektrobud S. A. została dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta, dlatego zawiera zarówno stacje parterowe, jak i piętrowe. Nowoczesne stacje transformatorowe zostały skonstruowane w innowacyjny sposób, więc można je wkomponować właściwie w dowolne miejsce wewnątrz obiektu przemysłowego albo na jego dachu. W dobie energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska naturalnego rozwiązań istotnym atutem, którym odznaczają się nowoczesne stacje transformatorowe, jest jego proekologiczny charakter, który jednoznacznie wynika z faktycznego ograniczenia zużycia energii elektrycznej.

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Dopełnimy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.