Stacje transformatorowe

Staje transformatorowe – nowoczesne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa

Stacja transformatorowa jako zespół urządzeń, pozwalających na przetwarzanie, bądź rozdzielanie energii elektrycznej, pełni powszechne rozwiązanie, na które coraz częściej decydują się liczni przedsiębiorcy. Dzięki umożliwieniu podziału energii elektrycznej na różne wartości napięć stacje transformatorowe mogą być przeznaczone do zasilania odbiorców: miejskich, placów budowy czy przemysłu z sieci kablowo-napowietrznej. Stacje transformatorowe są umieszczane we wspólnym pomieszczeniu, ogrodzeniu lub w zespolonych konstrukcjach wsporczych.

Stacje transformatorowe sprzyjają możliwości podtrzymania i uzyskiwania mniejszych strat energii elektrycznej, zarówno w przypadku linii napięcia nN i SN. Firma Elektrobud S. A. opracowała skuteczne rozwiązanie problemów elektrycznych, które Klientom proponujemy w nowoczesnym i kompaktowym wydaniu. Forma urządzenia umożliwi dostosowanie stacji transformatorowej do specyfiki otoczenia i podnieść poziom bezpieczeństwa w jej okolicy.

Stacje transformatorowe Elektrobud –  korzyści płynące z użytkowania ze stacji ICZ-E

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku, które zaowocowało stworzeniem nowoczesnych stacji transformatorowych, na miarę potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Opracowanie szczegółowej oferty, której stworzenie poprzedzone było przeprowadzaniem wnikliwych analiz technicznych, pozwoliło nam uzyskać dopracowane w najmniejszych szczegóły produkty, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Liczne specjalistyczne usługi firmy Elektrobud S. A. obejmują przede wszystkim udostępnianie  odbiorcom wnętrzowych stacji transformatorowych ICZ-E, które stanowią najnowocześniejsze rozwiązanie na miarę XXI wieku.

Wnętrzowe stacje transformatorowe, które odpowiadają za dopływ energii elektrycznej, przeznaczone są zarówno dla budynków firm, użyteczności publicznej, jak i różnego rodzaju instytucji. Opracowane przez naszą firmę innowacyjne stacje transformatorowe ICZ-E występują w zestawie z materiałami, świadczącymi o licznych zaletach, wynikających z zastosowania tego typu urządzenia. Dzięki temu Klienci mogą się przekonać o jego skuteczności, upewniając się co do słuszności wyboru tak korzystnej dla nich opcji.

U podłoża skuteczności rozwiązania, opracowanego przez firmę Elektrobud S. A., stoi wnikliwie przeprowadzona analiza ekonomiczna, pozwalająca porównać stosowanie tradycyjnej stacji transformatorowej (słupowej czy kontenerowej) z nowoczesną opcją ICZ-E, którą oferuje nasza firma. Zestawienie to obejmuje wszelkie istotne parametry i wyliczenia, które w końcowym rozrachunku przekładają się na koszty budowy każdej z linii zasilającej, z rozróżnieniem na typy stacji transformatorowych, czy straty w przesyłce energii elektrycznej przy uwzględnieniu odpowiedniego typu linii kablowej. W ten sposób wykonana analiza ekonomiczna jest korzystna dla inwestorów, którzy otrzymują pełne rozeznanie zalet zastosowania stacji transformatorowej.

Wnętrzowe stacje transformatorowe ICZ-E nadają się doskonale do zabudowy na hali produkcyjnej, w szpitalach, hotelach, czy marketach. Firma Elektrobud S.A. w ramach usługi, służy również radą, dotyczącą materiałów, montażu i konfiguracji stacji. W zestawie Klienci otrzymają symulację i instrukcję dostosowania stacji transformatorowej, z rozróżnieniem na jej typy. Materiały informacyjne składają się ze szczegółowych danych technicznych, które potwierdzają korzyści płynące z zastosowania wnętrzowej stacji transformatorowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty. Nowoczesne stacje transformatorowe to dobre rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa.